Nekupujte sladké, napečte niečo

  • 01, 14, 2018
  •  
  •  Nezařazené
  • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nekupujte sladké, napečte niečo

Je dôležité, aby http://zeny.iprima.cz/zdravi/med-je-opravdu-tak-zdravy-jak-se-o-nem-tvrdi ste vedeli, čo má vaše dieťa naozaj rado. Pretože, potom si môžete byť istá tým, že preň budete tou najlepšou mamou na svete. Čo sa týka jedenia, asi každé jedno dieťa má s tým vyslovene veľký problém. Pretože, aby sme boli úprimní, nie všetky deti sú dobrí jedáci a väčšina z nich práve odmieta takmer všetko, čo sa položí na tanier. ,,To nechcem. To smrdí. To mi nechutí.“ Podobné veci sa matky, ale aj kuchárky v škôlke napočúvajú skutočne takmer denne. Preto je dôležité, aby ste sa naučili, čo chce vaše dieťa jesť. Ale okrem toho, aby ste ho aspoň trochu viedli k zdravej strave.

buchta

Ak niečo každé jedno dieťa priam neuveriteľne miluje, tak sú to koláče a sladké vo všeobecnosti. Deti sa idú za čokoládou doslova pobiť, napriek tomu, že pre ne nie je zdravá a že majú veľmi veľa energie, keď ju zjedia. Napriek tomu je to niečo, čo im nemôžete odoprieť. Každej mamine je však jasné, že oveľa lepšie je napiecť koláč doma, ako kupovať v obchode rôzne keksíky. Problémom však je, že nie každá mama má čas na to, aby piekla. Ale v dnešnej dobe si môžete nájsť naozaj veľmi veľa koláčov, ktoré sa zaraďujú medzi takzvané rýchle recepty. Jedným z nich je napríklad aj bublanina http://www.mojkuchar.org/ceresnova-bublanina/.

maliny

Asi naozaj neexistuje obľúbenejší koláč, ako je práve bublanina. Perfektná je hlavne svojou variabilnosťou. Aj keď je populárna hlavne čerešňová, nemusíte sa držať iba tohto typu ovocia. Môžete do nej dať aj iné, napríklad čučoriedky, jahody alebo aj mandarínky, čo vám príde na chuť. A hlavne to, čo má rado vaše dieťa. Okrem iného už môžete urobiť aj zdravý variant bez bielej múky a bez mlieka, stačí, keď použijete špaldovú múku a mandľové mlieko. Je len na vás, čo si zvolíte, ale sami veľmi dobre uvidíte, že to má zmysel. Pretože, povedzme si to úprimne, čím viac sa môžete vašej rodine zavďačiť ako koláčom?