Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Spite na kvalitných matracoch
Spite na kvalitných matracoch

Spite na kvalitných matracoch

Ak potrebujete nový matrac je tu pre Vás správna voľba. SEGUM je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou matracov. Ortopedické a antialergické matrace nájdete v spoločnosti Segum v tej najvyššej kvalite. V našej bohatej ponuke matracov nájdete pružinové matrace ale aj penové matrace a teda sendvičové matrace.

kvalitné matrace

Penové matrace dokonale kopírujú Vaše telo, majú perfektnú pamäťovú vlastnosť a sú antialergické. V dnešnej dobe je mnoho ľudí trpiacich rôznymi alergiami a tieto penové matrace Vám dokonale napomôžu k zdravému spánku bez príznakov alergie. Penové matrace sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Pena na výrobu matracov je spracovaná takzvanou technológiou no crash technology a to znamená že táto pena je spracovaná bez mechanickej úpravy štruktúry peny čo výrazne napomáha dlhšej životnosti týchto matracov. Tieto matrace sa oveľa lepšie prispôsobujú tvaru tela vplyvom váhy tela a jeho telesnej teploty. Tieto peny sú dovážané od švajčiarskej spoločnosti Sanitized. Vďaka spoločným dlhoročným obchodným vzťahom Vám vieme v konečnom dôsledku zabezpečiť tú najvyššiu kvalitu v najlepšej cenovej ponuke.

zdravý spánok

Penové matrace sú jednou z hlavných dvoch skupín matracov, odlišujú sa iba použitím výrobných materiálov. Tieto penové matrace vieme pre Vás vyrobiť aj na želanie a teda na mieru podľa Vašich predstáv a potrieb. Naše penové ale aj pružinové matrace si môžete tak, ako už mnoho klientov pred Vami pozrieť ? ale aj vyskúšať priamo v našich predvádzacích predajniach v Bratislave, Senici a Žiline. Naši školený poradcovia na zdravý spánok Vám veľmi radi pomôžu s výberom toho správneho matraca pre Vás. Navštívte naše predvádzacie predajne a zverte svoj spánok našim profesionálnym poradcom. Neoľutujete výmenu starého matraca za nový. V našej ponuke penových matracov nájdete taktiež matrace pre Vaše ratolesti.