Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Dôvody, prečo žiť zdravšie
Dôvody, prečo žiť zdravšie

Dôvody, prečo žiť zdravšie

  • Budeš sa cítiť krásna

Nie, že by si už teraz nebola dosť krásna, ale vtedy sa budeš cítiť oveľa krásnejšie. Pretože budeš vedieť, že naozaj niečo robíš pre svoje zdravie a pre svoju krásu. Hlavne pre to zdravie, pretože to je na prvom mieste.

činky

  • Môžeš inšpirovať druhých

Ani by ste neverili akú lavínu ľudí žijúcich zdravo môžete spustiť. Len to treba skúsiť. Pretože inak to nezistíte. Verím, že sa vám to zapáči, pretože v dvojici, trojici alebo viacici, či ako to nazvať sa jednoducho všetko robí lepšie. Budete sa navzájom motivovať a predbiehať.

  • Bude sa ti lepšie spať

Aj vy mávate isto také noci, že sa budíte a väčšinou je to vtedy, keď sa na večer veľa najete. To by sa vám nestalo, keby ste žili zdravším životným štýlom. Pretože jesť sa má minimálne dve a viac

zelenina

  • Budeš mať lepší imunitný systém

Teraz, v zime, je to veľmi dôležité, aby sme neochoreli. Keď budete pravidelne cvičiť a zdravo sa stravovať, imunita sa vám posilní ako bonus k tomu všetkému vášmu úsiliu. Jednoznačne sa to teda vyplatí. Aj keby ste mali pochybnosti, toto by vás mohlo presvedčiť. Nie je nad to, že všetci ostatní sú chorí, ale vy si môžete užívať lyžovanie, pretože ste zdravý ako rybička. Žiadne lieky, antibiotiká, sirupy proti kašľu. Radosť žiť.

  • Budeš mať lepšiu náladu

Keď človek cvičí, tak sa mu do tela uvoľňujú endorfíny. Endorfíny sú hormóny zodpovedné za radosť. Tým pádom sa cítime šťastnejší, keď docvičíme ako keď sme začínali. Keď sa nám zlepší postava, schudneme, sme z toho tiež šťastnejší. Dôvodov na radosť je tu kopa, stačí si len vybrať. Určite sa nebudete cítiť smutný. Veď ak motivujete aj ostatných, tak máte naozaj kopu dôvodov na radosť.

úsměv

  • Budeš vyzerať TOP!

Myslím, že k tomuto dôvodu ani netreba dodávať nejaký komentár. Pretože on vyjadruje asi všetko v tých troch slovách.
Hor sa do toho!