Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Erotická masáž pre dvojice – začnite oddelene
Erotická masáž pre dvojice – začnite oddelene

Erotická masáž pre dvojice – začnite oddelene

Keď to s vášňou vo vašom vzťahu nie je „červené“, potrebujete nejako nakopnúť. Ak by ste začali premýšľať nad erotickou masážou, dajte si povedať a na prvýkrát ju absolvujte v oddelených miestnostiach. Inak si ju neužijete.
Muž a žena sa držia za ruky.jpg
Keď sme erotic massage Bratislava Tantra vyskúšali s partnerom my, povedať sme si nedali. Môžem vám zodpovedne povedať, že to bola úplná katastrofa. Ja som neustále sledovala jeho a on mňa. Videla som, ako sa bojí prejaviť akýkoľvek pocit rozkoše. Presne tak som to však mala aj ja. Hovorím, bolo to strašné. Vôbec som si nedokázala užiť to všetko príjemné, čo sa práve dialo. Z jednej polovice som bola myšlienkami pri tom, aby som sa ja netvárila príliš blažene a druhou polovicou som tŕpla, aby sa tak nestalo ani u partner.Žena a muž sa bozkávajú v objatí pri západe slnka.jpg
V každom profesionálnom salóne vám pritom jasne povedia, že na prvýkrát sa treba rozdeliť do samostatných miestností. Tak si masáž užijete a pomaličky si zvyknete na to, že si pri nej užívate obaja. Kedy je ten správny moment ísť do jednej – spoločnej miestnosti? Univerzálna odpoveď asi nie je. My sme to mali tak, že po prvej nevydarenej masáži, sme ju samostatne vyskúšali trikrát. To sa udiali v priebehu asi štyroch mesiacov. Vtedy sme prvýkrát dostal pocit, že by to možno šlo aj spoločne. Zistili sme to tak, že po odchode zo salónu sme sa konečne začali v aute rozprávať o tom, čo sa na masáži diela a čo ako prebiehalo. To bol jasný signál, že nám žiarlivosť prestáva brániť v tom, aby sme si mohli užívať spoločne.
Dnes chodíme na erotické masáže zásadne spolu, teda do jednej miestnosti. Niekedy sa nechávame masírovať jednou masérkou, inokedy dvoma, potom to obmeníme ženou a mužom a raz dokonca aj iba mužom. Hold, ak si chcete masáž naozaj užiť, tak musíte odhodiť zábrany, a to naozaj všetky zábrany. V poriadku, uznávam, že svojho partnera na masáž mužom presvedčíte asi ťažko, no tomu môjmu sa to v konečnom dôsledku celkom páčilo.