Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Fotky naše každodenné
Fotky naše každodenné

Fotky naše každodenné

Máte doma fotografie a zakladáte sebe či svojim deťom fotoalbum? Alebo si len občas otvoríte fotogalériu mobilného telefónu? Vyvolávanie fotiek určite nie je zastaralé, práve naopak. Aj keď väčšinu fotiek máme uloženú len vo fotogalérii mobilného telefónu, tie najdôležitejšie fotky blízke nášmu srdcu, by sme určite nemali nechať zabudnuté. Preto by aspoň občasné vyvolanie fotiek malo byť samozrejmosťou. Fotografie, ktoré máme doma v tlačenej podobe môžeme mať uložené klasicky v krabičke, nalepené vo fotoalbume, ale tiež vystavené na stene v našej domácnosti. Práve od toho sa odvíja aj kvalita fotiek, ktoré môžete mať.

fotoaparát

Fotkyzababku.sk ponúkajú svojim klientom možnosť vyvolať svoje fotografie aj online. Stačí navštíviť stránku fotkyzababku.sk a vybrať fotografie, ktoré chcete zvečniť.

Pri výbere fotografii si môžete zvoliť aj kvalitu.

Štandardná kvalita.

Samozrejmosťou je kvalitný fotopapier už aj pri štandardnej kvalite. Preto, pokiaľ plánujete si vytlačiť množstvo fotiek, nemusíte sa báť ani tejto štandardnej kvality. Fotopapier, na ktorý sú fotky vytlačené je lesklý, žiarivý a fotografie pôsobia kvalitne.

fotografie

Prémiová kvalita.

Fotopapier prémiovej kvality je od tých najlepších výrobcov. Typický je živšími farbami, väčšou ostrosťou a silnejším kontrastom. Fotografie v prémiovej kvalite sú ako od profesionála a nemusíte sa hanbiť ich vystaviť ani do rámiku. Cena fotografii sa odvíja od kvality, ktorú si zvolíte, ale aj od rozmeru. Najmenšou veľkosťou sú fotografie 9×13 cm, ale vylúčené nie sú ani väčšie rozmery vo veľkosti 100×100 cm. Chcete na vyvolaní fotiek ešte viac ušetriť? Pri nahratí väčšieho množstva fotiek je cena za kus ešte výhodnejšia. Tlač online fotografie je kvalitná a rýchla. Nemusíte na svoje fotky čakať už dlhé mesiace. Navštívte stránku fotkyzababku.sk a svoje fotky budete mať vo vytlačenej podobe doma už za niekoľko dni.