Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Nebozkáva ma
Nebozkáva ma

Nebozkáva ma

Začali sme sa s priateľom schádzať na konci septembra. Povedal, že ma miluje na Silvestra a spýtal sa ma, či budem jeho priateľka. Som do toho človeka úplne bezhlavo, som do neho hlboko zamilovaná a som absolútne pobláznená vo fáze sladkých medových týždňov. Prepadla som im skutočne rýchlo a od začiatku moje city tak rýchlo a intenzívne rastú. Ide o to, ako to cíti on. V júni mal strašne zlomené srdce a nevyliečil sa z toho, kým sme nezačali chodiť na rande. A bol emocionálne a fyzicky zablokovaný, aby ku mne niečo cítil. Sme extrémne kompatibilné a ja som sa uistila, že sa cíti bezpečne a má veľa priestoru.

par

A aj keď si všetci moji priatelia mysleli, že som v tejto 3-mesačnej situácii v blude, vyplatilo sa to – ako som povedal, vyznal svoju lásku a pozval ma von. Problém je v intimite. Na našom prvom rande ma pobozkal, ale na tom neskoršom už nechcel nič podobné. Väčšinou si dávame tie malé pusinky na čelo, líca, nos atď., nie na pery (to sa stáva, ale je to vzácne). Veľa sa maznáme, držíme sa za ruky atď. Ale áno, nič viac.

par

Potom sme sa párkrát bozkávali, ale chodiť s niekým dlhšie ako tri mesiace a bozkávať sa určite menej ako 10-krát, to je mi jednoducho divné. O sex mi veľmi nejde, pretože sme obaja skôr asexuálni, ale zvlášť teraz, keď sme oficiálne začali byť pár, mi to trhá srdce, keď ma môj vlastný partner nechce pobozkať. Necítim sa pre nich atraktívne, necítim sa chcená. Je to naozaj ťažké a ja neviem, čo mám robiť. Najmä preto, že viem o jeho minulosti a o tom, ako to nikdy nebol problém medzi ich minulými vzťahmi, nemal s takými vecami žiadne problémy. Obaja sme mali v minulosti veľa sexuálnych partnerov. Všetko sa zmenilo až po tom zlome srdca, ktorým prešiel. Chápem to a viem, ako to je. Ale úplne sa desím toho, že ma nechce bozkávať ani nič podobné. Jednoducho som z toho doslova vydesená a vadí mi to.