Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Nezanedbávajte stav odpadového potrubia
Nezanedbávajte stav odpadového potrubia

Nezanedbávajte stav odpadového potrubia

Čistenie potrubia a kanalizácie má niekoľko možností realizácie.

Vždy je samozrejme dobre dbať na prevenciu, ktorá zabezpečí Vašim odpadom správnu funkciu, odtekanie a zaistí pravidelné odstraňovanie kalov a usadenín na stenách potrubia. Tieto zvyknú postupom času zmenšovať priemer odtokov, spomaľovať odtok odpadu, ktorý vyústi až do úplného upchatia a vyliatia obsahu von. Toto je už havária, ktorá so sebou prináša zbytočné komplikácie.

zanedbané hrdzavé potrubie

Služba krtkovanie-kanalizacii Vám pomôže pri riešení všetkých problémov, či už vo forme prevencie alebo odstránenie havárie. Jej nonstop službu a dostupnosť v mnohých regiónoch oceníte najmä pri nepredvídaných udalostiach, profesionálny a odborný prístup Vám zjednoduší situáciu a navrhne optimálny postup.

Pri problémoch s kanalizáciou alebo nesprávne fungujúcimi odtokmi v domácnostiach a v menších objektoch sa využíva technika na princípe elektromechanického pôsobenia rotačných špirál, ktoré sa odborne zavedú do potrubia a tam vplyvom krúživého, rotačného pohybu odstraňujú usadeniny a nánosy. Táto technika dokáže zázraky a s jej výsledkom budete určite spokojní. Nespoliehajte sa na domáce prostriedky, nezaberajú a hlavne neodstraňujú problém, nečistoty posúvajú nižšie do potrubia a situáciu ešte viac zhoršujú.

Ak sa problém vyskytne vo väčšom objekte na jeho riešenie je vhodné čistenie kanalizácie pomocou čerpadla, dlhej hadice, ktorá vyčistí dlhé a široké potrubia a prúdu vody pod vysokým tlakom.

Odborníci zvolia vždy optimálnu metódu podľa Vašej lokalizácie, dostupnosti a rozsahu poškodenia.

pozitívny výsledok prevencie potrubia

Korektný prístup a profesionalizmus je pridanou hodnotou služby, podobne ako aj korektná cenová ponuka a doplnkové služby napríklad vo forme vodoinštalačných prác.

Ponúkaný nonstop servis zahŕňa aj trasovanie potrubia, TV monitoring, frézovanie a sanáciu – sú to služby vďaka ktorým získate cenné informácie, predĺžite životnosť kanalizácie a zabezpečíte jej správne fungovanie.