Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Objednajte si ten svoj
Objednajte si ten svoj

Objednajte si ten svoj

Mobilné domy už nie sú len sezónnou záležitosťou ale aj celoročným príbytkom pre mnohé rodiny. V čom sú mobilné domy pre verejnosť také atraktívne? Jedným z hlavných prvkov je určite ich nízka cena za bežné náklady ako sú účty za elektrinu či vodu. Takýmto spôsobom viete ušetriť ročne naozaj peknú sumu. V minulosti sa mobilné domy využívali prevažne na sezónne bývanie, čiže najčastejšie počas leta alebo sa využívali ako rodinné chaty, kde ste si mohli prísť kedykoľvek oddýchnuť od bežných povinností. V dnešnom svete sa však tieto mobilné domy začali vo veľkom využívať ako celoročné bývanie pre celé rodiny. A prečo vlastne nie? Mobilné domy poskytujú všetko čo bežný rodinný dom a skutočne Vám v ňom nebude chýbať vôbec nič.

mobilný dom

Ceny mobilných domov sa pohybujú vzhľadom k ich vybavenosti v rôznych cenách. Naši partneri ako sú napríklad Maat Chalets, nám dodávajú mobilné domy rôznych veľkostí či cien. Často krát sa stáva, že si u nás zákazníci vyberú možnosť dovozu konkrétneho mobilného domu, ktorého vybavenie si sami vyberú. Táto možnosť sa pre zákazníkov stáva čoraz atraktívnejšou a my sme radi, že Vám vieme poskytnúť presne to čo hľadáte. Vybavenie mobilných domov je prakticky rovnaké ako v bežnom dome. Nájdete tu všetko od kuchyne až po kúpeľňu, s kompletným vybavením ako sú všetky spotrebiče či funkčná sprcha.

bývanie

Ak si zakúpite mobilný dom, Vaše sťahovanie nebolo nikdy rýchlejšie. Nasťahovať sa môžete okamžite a zvyknúť si na takýto štýl bývania, ak ste ho v minulosti ešte nezažili nie je vôbec ťažký. Ak premýšľate nad takýmto bývaním, nepremeškajte ani šancu si prísť osobne naše mobilné domy prezrieť a sami sa presvedčiť že ide bývanie ako každé iné. Kvalitné a útulné bývanie počas celého roka s mobilným domom nemusí viac byť len fantáziou. Splňte si svoje sny o takomto bývaní aj Vy a užívajte si ho naplno.