Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Zmeňte myslenie a návitky
Zmeňte myslenie a návitky

Zmeňte myslenie a návitky

Ste stále sama , a nemôžete si nájsť svojho princa na bielom koni ? Prinášame Vám tipy na odstránenie tieto  návyky zmeňte svoje myslenie na nepoznanie. Váš partner na Vás čaká, stačí zmeniť týchto pár trikov .

 ruce a káva


v  Iný typ mužov

Neupriamujte sa len na jeden tip. Vybrať si môžete z rôznych tipov mužov . Skúste sa upriamiť napríklad na iný tip farby očí , účesu , či postaví. Na výber máte podstate dosť mužov , a určite sa medzi nimi ten pravý nájde.

 


v  Zmeňte spoločnosť

Nestretávame sa v zlej spoločnosti. Nechoďte tam kde sa necítite dobre . Správneho chlapa nájdete v lepšej spoločnosti. Nehľadajte ani takého čo sa sprava ako hulvát , či sa vulgárne vyjadruje.

 


v  Doma nikoho nenájdete

.Nebuďte doma , a zájdite niekam , kde sa oplatí hľadať mužskú spoločnosť. Pekne sa oblečte a vyrazte do terénu a ulovte si toho pravého, pretože doma vám budú pekné šaty na nič.

 láska u stolu


v  Láska cez internet

 Zamerajte si že ak ste si našli známosť na internete , nemusí ísť o toho pravého. Pri tomto budete vždy opatrná a skôr ako vás pozve na prvé “ Rande “ zistite si všetky informácie , pripadne sa skúste skontaktovať s jeho priateľmi. Ak si nájdete pravú lásku cez internet zmeňte komunikáciu a pri stretnutiach sa viac rozprávajte.

 


v  Menej neznamená mať viac …

Ak sa často stretávame s rôznymi mužmi , buďte obozretne. Pretože ak sa nájde medzi nimi ten pravý , nemusí to vždy dopadnúť podľa vašich predstáv.

 


v  Menej mejkapu , prirodzená krása

Niektorým mužom vadí , keď si žena dáva viac mejkapu. Muži , nie všetci preferujú prirodzenú krásu a majú radi ženy také ako sú. Pod mejkapom totiž neskryjete svoj charakter preto to nikdy neprežeňte.

 


v  1 rande ?

Usmievajte sa , a snažte sa získať jeho pozornosť. Pozerajte sa mu do očí , a vnímajte všetko o čom sa rozprávate. Nevyhýbajte sa prvému bozku a buď sami sebou. Po prvom rande už sami budete vedieť či má zmysel pokračovať s týmto mužom alebo ostanete single.