Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Ako na to byť stredobodom pozornosti
Ako na to byť stredobodom pozornosti

Ako na to byť stredobodom pozornosti

Nie každý človek sa narodí s tou vlastnosťou, že je prirodzene stredobodom pozornosti. Je to v charaktere a povahe človeka. Niekto je rád šedou myškou a iný si zas potrebuje dokazovať, že je niečo viac, ak je stredobodom pozornosť. Iný človek je zas najradšej ak je stredom vesmíru práve pre tú jednu osobu. Aby si ho všimla, venovala mu trochu pozornosti a strávili s ním chvíľu. Niekedy zaujať v dave ľudí iného človeka nie je jednoduché. Ak chodíme do školy alebo do práce, tak sa tam vystrieda veľké množstvo ľudí. Zaujať pozornosť niekoho, aby si nás všimol môže byť dosť ťažký oriešok. Niekedy nám na to nepostačí ani výrazná zmena účesu, či nezvyčajná farba vlasov.

nohy v opätkoch

Skúste to s lesklými legínami https://www.allsort.sk/leskle-leginy.

Ak máte krásne dlhé nohy a ešte ste nezaujali objekt vášho záujmu, tak potom legíny so správnym dizajnom môžu byť trefou do čierneho. To platí aj v prípade, ak máte krásny zadok alebo skrátka nohy, za ktoré sa nehanbíte, ale s radosťou ich vystavíte na obdiv do takýchto legín.

Lesklé legíny? Bude to to správne, za čím sa každý chlap obzrie? Alebo všimne si to vôbec? Nie sú skôr nevšímaví?

zadok v rifliach

Risk je zisk. Alebo jednoducho, ak to neskúsite, tak to nezistíte. Môžete ho zrazu zaujať aj bez toho, aby si všimol, že ich máte vôbec na sebe. Ale ak pre to, aby ste zaujali nič nespravíte, tak sa potom asi ani nič nebude diať. Musíte trochu pridať ruku k dielu a napomôcť vývoju situácie. Nestačí sa spoliehať na nejaký osud alebo podobné slová, ktoré vám dodávajú odvahu na bezbrehé čakanie. Treba sa posnažiť a uvidíte, že to naozaj niekam povedie. Možno ho zaujme len to, že zrazu budete mať vyššie sebavedomie a viac sa usmievať, keď budete mať na sebe lesklé legíny. Aj to spraví veľa.

Lesklé legíny sú výraznejšie ako iné legíny. No, predávajú sa v čiernej farbe, takže nebudete ako papagáj – lesklá a výrazná. Iba jemne podtrhnú vaše dolné partie. Zvýraznia, čo zvýrazniť majú a zároveň vám čierna dopomôže k optickému zmenšeniu toho, čo nechcete mať príliš výrazné.