Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Hľadáte upratovacie práce v Spišskej Novej Vsi? Už nehľadajte. Upratovací servis GRANT je tu pre Vás!
Hľadáte upratovacie práce v Spišskej Novej Vsi? Už nehľadajte. Upratovací servis GRANT je tu pre Vás!

Hľadáte upratovacie práce v Spišskej Novej Vsi? Už nehľadajte. Upratovací servis GRANT je tu pre Vás!

Hladam upratovacku spisska nova ves https://upratovanie-grant.sk. Upratovanie určite nie je činnosť do ktorej by sa väčšina ľudí hnala s radosťou. Väčšina je unavená už len z predstavy umývania okien, či čistení kobercov. My máme na tento problém riešenie. Firma GRANT upratovací servis vyrieši http://www.region-bsk.sk/clanok/dopravu-vyriesi-az-obchvat.aspx všetky tieto ťažkosti za Vás. Postaráme sa o bežné domáce práce, utieranie a leštenie nábytku, vynášanie odpadkov, spolu s čistením samotných smetných košov a mnoho ďalšieho. To všetko, spolu so spoľahlivým personálom, ktorý bude poučený o bezpečnosti pri práci, upratovacími procesmi, ako aj s požiadavkami našich zákazníkov.

čistené okno

Mimo to sa venujeme aj strojovému a chemickému čisteniu podláh, umývaniu okien ako aj čistení kobercov a čalúneného nábytku. Naša spoločnosť sa môže pýšiť najmodernejšou technikou, ako aj dlhoročnými skúsenosťami v upratovacom priemysle. Náš profesionálny personál sa o všetko postará. Váš domov bude čistý a svieži ako nový. Spoločnosť GRANT pôsobí v tejto oblasti už od roku 1995. Môžete si byť istý, že sa u nás dočkáte maximálnej flexibility, spoľahlivosti, kvality a samozrejme aj diskrétnosti. Máme tisícky spokojných klientov, ktorí naše služby už vyskúšali. AK pochádzate z okolia Spišskej Novej Vsi, sme pre Vás tou ideálnou voľbou pri hľadaní upratovacieho servisu.

čistený koberec

Mimo tohto všetkého takisto zabezpečujeme aj expresnú dezinfekciu pomocou ozónu. Tá likviduje roztoče, baktérie, plesne, no takisto aj vírusy. Dezinfikovanie vašich priestorov Vám vieme zabezpečiť do 24 hodín. Preto ak hľadáte práve takéto služby, môžete nás kontaktovať na našem telefónnom čísle.. Garantujeme Vám, že naše upratovanie Vám zabezpečí čistý a voňavý domov, v ktorom sa budete cítiť pohodlne. Naša práca sa postará o to, že po neporiadku, špine či zápachu nezostane ani stopa a vy si budete môcť užívať svieži a ničím nerušený pocit z uprataného domova.