Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Ľahká manipulácia s prepravkami
Ľahká manipulácia s prepravkami

Ľahká manipulácia s prepravkami

Využívate vo vašom podnikaní prepravky? V tom prípade máme pre vás odporúčanie na veľmi kvalitné prepravné vozíky. Vyrába ich spoločnosť Schoeller Allibert, ktorá vyrába veľmi odolné plastové prepravky, prepravky na fľaše, IBC kontajnery, vedrá, plastové palety a mnoho ďalšieho. Firma kladie dôraz na nízky dopad na životné prostredie, a preto si dáva extra záležať na dlhej životnosti svojich produktov. Prepravné vozíky zabezpečujú jednoduchý presun ťažkého nákladu. Tým znižujú riziko zranenia pracovníkov a samozrejme šetria ich fyzické sily. Veľmi obľúbeným prepravným vozíkom určeným pre europrepravky je model Dolly s nylonovými kolieskami s rozmermi 604 mm x 402 mm x 162 mm.

prepravky na nápoje

Je ľahký, no bez problémov unesie aj ťažký náklad. Jeho hmotnosť je 3,4 kg. Jednoducho sa s ním pohybuje po priestore a rovnako je ľahko udržiavateľný v čistote. Je vyrábaný aj vo verzii s gumenými kolieskami. Ak by ste chceli manipulovať až s dvoma stohmi prepraviek, odporúčame vám model prepravného vozíku Universal Dolly. Má pevnú a silnú konštrukciu. Zvládne aj hrboľatý terén a nešetrné zaobchádzanie, takže je vhodný aj do náročných podmienok. Bezpečne na neho umiestnite prepravky rôznych rozmerov, pretože vozík je vybavený vyskakovacími oknami na uchytenie prepraviek rôznych veľkostí.

prepravky modré

Navštívte e-shop spoločnosti Schoeller Allibert a prezrite si zaujímavú ponuku kvalitných plastových produktov určených na prepravu a skladovanie rôzneho tovaru. Či už ide o potraviny, sypké náklady, tekutiny, alebo súčiastky, určite tam nájdete ideálne produkty pre vaše podnikanie. Kontajnery a prepravky určené na potraviny spĺňajú potravinárske normy a tie, ktoré sú určené do priemyslu zase spĺňajú tie priemyselné. Dômyselne konštruované kontajnery vám poskytnú bezpečný priestor pre váš tovar, jednoduchú manipuláciu po priestore, ale aj v dopravných prostriedkoch a ušetria vám množstvo financií.