Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Všetci ľudia zladení
Všetci ľudia zladení

Všetci ľudia zladení

Každá firma plánuje buď nejakú udalosť, alebo majú záujem len o pracovný odev, kde by mali byť zamestnanci zladení rovnakými tričkami s potlačou svojho loga. Firemné tričká si viete objednať za skvelé ceny, môžete si vybrať medzi dámskymi a pánskymi, medzi rôznymi veľkosťami a taktiež farbami. Na výber máte zhruba medzi 44 druhmi farieb, čo je naozaj veľký výber a každý si príde na to svoje. Nemusíte ich používať zrovna len vo firmách. Ak plánujete akúkoľvek udalosť, kde by ste chceli byť pekne zaodetí aspoň rovnakým tričkom, nech ostatní ľudia vedia, že práve vy všetci ste pokope, tak ste na správnom mieste. Môžete ich využiť na rôzne firemné akcie a večierky, rôzne druhy udalostí tak ako v práci, tak aj pri vašich známych, či rodine.

Výber farieb pánskeho firemného trička

Čo sa týka materiálu, tak máte na výber medzi bavlnou a polyesterom, poprípade ich kombinácie. Môžete si vybrať, ktorý z nich je pre vás ten najlepší. Cenovo sú úplne dostupné a pohybujú sa medzi 3 eurami až 25 eurami. V rámci veľkostí máte na výber medzi XXXS až 3XL, takže sú vhodné na každú postavu. Samozrejme si môžete vybrať aj medzi dlhým a krátkym rukávom, podľa toho, na aké ročné obdobie budete toto tričko využívať.

Výber farieb dámskeho firemného trička s dlhým rukávom

Tieto tričká s výšivkou vášho loga vyzerajú naozaj štýlovo a vedia vás, poprípade váš tím alebo firmu pekne reprezentovať. S výberom vám zamestnanci tejto stránky vedia pomôcť, nájdete spolu spoločné riešenie pre všetky vaše požiadavky. Dopravu nad 65 eur máte zdarma, čiže čím viac si objednáte, tím je to pre vás lepšie a hlavne výhodnejšie. Prezentujte svoj rodinný, či priateľský tím na rôznych akciách, poprípade reprezentujte svoju firmu a ukážte okoliu, že ste na seba, či firmu hrdí. Čo môže byť lepšie, ako mať rovnaký odev v práci, aby ste na seba neukazovali prstom a vedeli sa pekne rozoznať? Rôznymi farbami tričiek si môžete rozoznať vyššie postavených pracovníkov od nižšie postavených pracovníkov.