Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Masáž prostaty ako vám môže pomôct
Masáž prostaty ako vám môže pomôct

Masáž prostaty ako vám môže pomôct

Vo svojej podstate je masáž prostaty formou fyzikálnej terapie, ktorá kombinuje masážne techniky s jemným tlakom a manipuláciou, aby poskytla úľavu a uzdravenie. Aj keď to nie je všeliek, masáž prostaty môže znížiť zápal, zlepšiť krvný obeh a zmierniť napätie v prostate a panve, čo poskytuje veľmi potrebnú podporu pre vaše celkové zdravie. Keď dostanete masáž prostaty, masážny terapeut použije prsty a/alebo masážne zariadenie prostaty na jemné stlačenie a trenie oblasti okolo prostaty.

masáž prostaty

Tento typ masáže je často kombinovaný s inými typmi masáže a môže byť použitý na liečbu rôznych stavov. Pre tých, ktorí trpia chronickou panvovou bolesťou, masáž prostaty môže pomôcť znížiť bolesť a zlepšiť celkové zdravie. Môže tiež znížiť príznaky infekcií močových ciest, zvýšiť prietok moču a zlepšiť kontrolu močového mechúra. Okrem toho môže masáž prostaty pomôcť liečiť erektilnú dysfunkciu zvýšením prietoku krvi do penisu a zvýšením intenzity orgazmu. Pokiaľ ide o masáž prostaty, je dôležité nájsť kvalifikovaného masážneho terapeuta, ktorý má skúsenosti s touto technikou. Nezabudnite pred začatím sedenia prediskutovať akékoľvek obavy, ktoré môžete mať so svojím masážnym terapeutom.

masáž prostaty olejčeky

Masáž prostaty môže mať silný a liečivý zážitok. Môže pomôcť znížiť zápal, zlepšiť krvný obeh a zmierniť napätie v panvovej oblasti. Ak hľadáte holistický prístup k liečbe, stojí za to preskúmať výhody masáže prostaty. Výhody masáže prostaty nekončia. Môže sa tiež použiť ako nástroj na zlepšenie sexuálnej výkonnosti, pretože môže pomôcť zvýšiť krvný obeh do penisu, čo môže viesť k väčšiemu vzrušeniu a silnejšej erekcii. Môže dokonca pomôcť obnoviť sexuálnu dôveru, pretože môže pomôcť znížiť stres a napätie v panvovej oblasti, čo môže viesť k zlepšeniu sexuálnej výkonnosti.

Ak hľadáte holistický prístup k liečbe, preskúmanie výhod masáže prostaty určite stojí za zváženie. Môže poskytnúť množstvo dôležitých zdravotných výhod, ako aj hlboko upokojujúci a terapeutický zážitok. Tak prečo to neskúsiť už dnes? So správnym praktizujúcim a trochou trpezlivosti to môže byť silný a liečivý zážitok.