Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Sklenené posuvné dvere – moderný dizajn a elegancia v jednom
Sklenené posuvné dvere – moderný dizajn a elegancia v jednom

Sklenené posuvné dvere – moderný dizajn a elegancia v jednom

Bývanie je neodmysliteľná súčasť života a do veľkej miery ovplyvňuje, ako sa cítime, či sme dlhodobo v duševnej pohode, alebo naopak, cítime sa stiesnene a nepríjemne. Každý z nás pritom túži po príbytku svojich snov. Ak máte svoje predstavy o ideálnom dizajne, spoločnosť Lmmont prináša optimálne riešenia. Má skvelé predpoklady na budúcu spoluprácu – dlhodobo sa zaoberá výrobou a inštaláciou sklenených realizácií, ale aj hliníkových pergol, okien, brán a hliníkových systémov. V prípade záujmu môžete využiť aj jej konzultačné služby pre partnerov (developerov, architektov či projekčné kancelárie) – podieľa sa aj na navrhovaní technických a konštrukčných detailov. Medzi jej poradenské služby patrí:

posuvné dveře

výpočet statiky

poradenstvo pri výbere vhodných materiálov a vypracovanie technickej dokumentácie

Sklenené posuvné dvere sú v súčasnosti mimoriadne obľúbené kvôli dômyselne navrhnutému a moderne pôsobiacemu vzhľadu, originalite a praktickému architektonickému riešeniu. Sú skvelým doplnkom vašich izieb vzhľadom na to, že sú štýlové a univerzálne – hodia sa prakticky ku všetkému. Výhody sklenených dverí v porovnaní s dverami z iných materiálov v tom, že miestnosť je vďaka lomu skla krásne presvetlená, pôsobí vzdušne a priestranne. Sú navrhnuté s ohľadom na dodržiavanie bezpečnostných noriem. Na ich výrobu je použité tvrdené alebo kalené bezpečnostné sklo.

skleněné dveře

Sú dostupné v čírom, matnom-pieskovanom či vzorovanom modeli. Ak máte záujem o inštalovanie zaujímavých vzorov, aj v tomto smere vám radi vyhovieme – vytvárajú sa prostredníctvom pieskovania, priamou tlačou na sklo a lepením grafickej fólie. Hneď vám na základe vašich parametrov môžeme navrhnúť cenovú ponuku a na základe nej navrhnúť ďalší postup spolupráce. Ak sa chcete inšpirovať, môžete si prezrieť už existujúce inštalácie na našej webstránke, ktoré reprezentujú zaujímavé modely. Príjemne prekvapia napríklad sklenené posuvné dvere s polepom z mliečnej fólie inštalované v Šali alebo model dvojkrídlových posuvných dverí alebo inštalácia dverí z číreho skla. Tešíme sa na spoluprácu a navrhneme vám dvere na mieru!