Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Dizajnové sklenené dvere
Dizajnové sklenené dvere

Dizajnové sklenené dvere

Originalita v interiérovom dizajne dnes nie je už len záležitosťou nepraktických a náročných možností. Doprajte svojmu domovu punc originálnosti a netradičnosti a zvoľte namiesto klasických konvenčných dverí zaujímavú alternatívu v podobe sklenených posuvných dverí. Spoločnosť LM Mont ponúka široký sortiment rôznych dizajnových kúskov aj výrobu takýchto dverí na mieru presne podľa vašich individuálnych požiadaviek. Spestrite svoj domov a vyjdite z radu. Zvoľte sklenené posuvné dvere, ktoré dodajú vášmu domovu svetlo, štýl i dávku extravagancie. Sklenené dvere sú skvelou alternatívou pre ľudí, ktorých už omrzel klasický štýl a chcú sa niečím odlíšiť. LM Mont ponúka širokú ponuku predpripravených konfigurácií, no takisto aj výrobu na mieru podľa požiadaviek klienta.

sklenené dvere

Na výber sú interiérové i exteriérové variácie so širokými dizajnovými i veľkostnými možnosťami. Preferujete číre či mliečne sklo? Páči sa vám vzor vo forme pásikov alebo si vyberiete niečo odvážnejšie, napríklad nejaký zaujímavý obrazec? Možnosti sú naozaj veľmi rozsiahle a je len na vás, kam vás váš vkus zavedie. Vyberať si môžete z niekoľkých základných prevedení skla: číre, matné-pieskované a vzorované. Všetky tri druhy sú tvorené špeciálnym bezpečnostným tvrdeným sklom, ktoré je absolútne bezpečné a vy sa tak nemusíte obávať naozaj ničoho. Žiadne rozbitie či nehody.

vzorované sklenené dvere

Sklenené dvere sú skvelé v tom, že nádherne presvetlia akýkoľvek priestor a teda ho aj opticky zväčšia. Okrem toho sú samozrejme netradičné a skvelo sa hodia do moderného interiéru 21. storočia. Obľúbené sú tiež aj v rôznych kancelárskych priestoroch, kozmetických štúdiách či kaderníctvach. K ďalším výhodám patrí možnosť zvolenia osobitého vlastného štýlu, čím získate skutočne originálny kúsok, ktorý bude pútať pohľady okolia.V prípade akýchkoľvek otázok alebo informácií o cenovej ponuke alebo možnostiach realizácie neváhajte využiť kontaktný formulár na internetovej stránke spoločnosti. Ochotný personál vám rád so všetkým pomôže a poradí.