Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Stylové klúčenky na krk
Stylové klúčenky na krk

Stylové klúčenky na krk

Máte menšie dieťa, ktoré sa už hrá, trochu vníma a obľúbilo si nejakú postavu zo seriálu? Takým príkladom môže byť napríklad Prasiatko Pepa, alebo známy Mr. Bean. Ja osobne mám Mr. Beana tiež veľmi rada a pozerám sa na neho, keď sa nudím aj s mojím priateľom. Niekto by možno povedal, že sme blázni, ale každý je nejaký. Čo môžete darovať svojmu dieťaťu a potešiť ho?

Dnes vám dáme pár tipov na darček:

Plyšové hračky: Každé dieťa miluje plyšové hračky, či už je väčšie, alebo menšie. Či už je to plyšák postavy z jeho obľúbeného seriálu, alebo nejakého zvieratka, určite mu vykúzli radosť na tvári.

s

Klasické stolové hry: hry ako človeče nehnevaj sa a podobne nikdy nič nepokazí. Ja keď som bola malá, tak som tieto hry hrala s mojím dedom a babičkou stále. A potom ešte Monopoly a veľa ma to bavilo a vždy sme sa pritom nasmiali.

Hračky, ktoré rozvíjajú schopnosti: môže to byť napríklad nejaká skladačka tvarov a dieťa má tie jednotlivé tvary skladať správne alebo to môžu byť napríklad aj kocky. Kocky sú skvelá hračka, dá sa z nich stavať, spoznávať farby a podobne. A dieťa sa takto rozvíja a učí sa zase niečo nové.

Kľúčenky na krk Promodarceky – ak si vaše dieťa zamilovalo prasiatko Pepu a stále ho ťahá so sebou, tak mu ho kúpte vo forme kľúčenky na krk. Bude si ho nosiť všade so sebou a určite ho veľmi potešíte.

c

Ja teraz svojej dcére kupujem hračky, ktoré ju niečo naučia. Doma máme kocky, staviame si spolu veže, ohrádky pre zvieratká a podobne. Darovala som jej teraz asi pred dvoma týždňami aj také tie malé zvieratká a to ste mali vidieť jej výraz, bola úplne nadšená a ja tiež. Mala hroznú radosť! Nie je nič lepšie, keď vidíte, že vaše dieťa je šťastné a má všetko, čo potrebuje. Takto by to malo byť všade a stále. Skúste sa svojmu dieťaťu venovať čo najviac, hrať sa s ním a učiť ho nové veci a ono vám to raz dvojnásobne oplatí.