Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Svadobné oznámenie z pohodlia domova
Svadobné oznámenie z pohodlia domova

Svadobné oznámenie z pohodlia domova

Inšpirácií a produktov je tak veľa, že častokrát je organizácia svadobného dňa náročnejšia ako sa môže zdať. Svadobnú agentúru, fotografa a kameramana či koláče si objednáte a nič ďalej riešiť nemusíte. Pri výzdobe a výbere svadobných tlačovín však musíte stráviť nad výberom viac času.

mladomanželia

Čo sú svadobné tlačoviny?

Svadobné tlačoviny predstavujú súhrn všetkých papierových doplnkov ako je svadobné menu, zasadací poriadok, menovky a to najdôležitejšie svadobné oznámenia. Svadobné oznámenia sú informácia pre hostí a známych o vašom veľkom dni. Oznámenie by malo obsahovať mená svadobčanov, miesto konania obradu, čas a dátum. Milý je aj malý citát alebo porekadlo, ktoré vystihuje váš vzťah. Vybrať si tiež môžete dizajn a veľkosť a typ písma. Väčšina svadobčanov sa rozhodne pre elegantný dizajn a k tomu prispôsobené aj jemné písmo. Výnimkou však nie sú ani originálne či vtipné svadobné oznámenia. Použiť môžete napríklad spoločnú fotografiu. Na pozadie môžete zvoliť rôzne ornamenty, prírodné motívy alebo srdiečka či iné tvary. V poslednej dobe sú obľúbené aj minimalistické, jednoduché oznámenia, kde na bielom alebo čírom podklade okrem krasopisného písma nie je už nič. Výber dizajnu oznámenia je len a len osobná záležitosť. Mal by odzrkadľovať váš životný štýl a zladený by mal byť s celkovou tematikou svadby. Svadobné oznámenia online sú rýchly a jednosuchý spôsob vytvorenia vášho oznámenia.

svadobné obrúčky

Nezabudnite na pozvánku ku stolu.

Zatiaľ čo svadobné oznámenie predstavuje informatívny charakter o obrade a môžete ho dať aj kolegom v práci či vzdialeným známym, pre hostí, ktorých chcete mať na svadobnej hostine a budú sedieť pri svadobnom stole nezabudnite do obálky vložiť aj pozvánku ku stolu. N a hostinu by mal prísť len ten, kto túto pozvánku dostane spolu so svadobným oznámením.

Pomôže Pinterest.

Pri výbere svadobného oznámenia je možnosť aj návrhu vlastného dizajnu. Pre nevesty, ktoré chcú niečo originálne pomôže Pinterest. Na ňom nájdete množstvo inšpirácie, ktorú viete neskôr použiť.