Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Chrbtici sa najlepšie prispôsobí taštičkový matrac !
Chrbtici sa najlepšie prispôsobí taštičkový matrac !

Chrbtici sa najlepšie prispôsobí taštičkový matrac !

Zdravý spánok môže ovplyvniť aj kvalita matraca. Pre chrbticu sú najlepšie takzvané ortopedické matrace. Prispôsobujú sa dokonale tvaru tela. No i tu existuje viacero druhov podľa toho, aký presne materiál sa na výrobu takéhoto matraca použije. Taštičkové matrace sa považujú v tomto smere za TOP! Nielenže sa dokonale prispôsobia tvaru tela, no každý bod na tele pomaly má svoju pružinu, ktorá sa mu prispôsobí a dokonale vytvaruje podľa tela. Priam pružinová akupunktúra, avšak samozrejme, že pružiny na tele necítite! To je veľmi dôležité vyzdvihnúť. Cítite len to, ako pohodlne sa vám na matraci leží, a ako sa viete na ňom dobre uvoľniť na spánok. Taštičkové matrace sú považované za jedny z najlepších pre zdravý spánok.

spanok

Taštičkové matrace SEGUM

Aký to je vlastne taštičkový matrac? V taštičkovom matraci sú použité ako hlavný materiál pružiny. Každá pružinka je zabalená a zašitá v samostatne textilnom obale. Tieto textilné obaly sú pospájané k sebe len zboku, teda vrchná časť je voľná, takže môže pružiť a pracovať v prospech nášho tela. Čím viacej pružiniek v matraci je, tým lepšie pre telo a chrbticu, tým dokonalejšie sa matrac vie prispôsobiť a vytvarovať a vytvoriť tak telu dokonalú podložku na pohodlný a kvalitný spánok vďaka perfektnému uvoľneniu.

postel s matracom

SEGUM používa kvalitné pružiny od amerického výrobcu. Kvalita i životnosť týchto matracov je tak naozaj veľká. Matrace sú pružné a poskladané v rôznych prevedeniach. Vybrať si naozaj viete zo širokej ponuky rôznych typov a druhov. Niektoré sú už tradične obojstranné, ako to už v SEGUME býva skvelým zvykom. Môžete tak kombinovať a striedať tvrdšiu a mäkšiu stranu matraca kedykoľvek máte potrebu. Je to veľmi praktické, nakoľko potreba tvrdosti matraca sa vám môže zmeniť a vtedy nemusíte kupovať nový matrac, avšak len ho obrátite na opačnú stranu.

Taštičkové matrace sú jednoducho výbornou voľbou pre každého!