Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Výber a ponuka kvalitného nerezového zábradlia
Výber a ponuka kvalitného nerezového zábradlia

Výber a ponuka kvalitného nerezového zábradlia

Pri projekcii, stavbe a realizácii zábradlia je odborná pomoc nevyhnutná, poradenstvo s výberom materiálu, zameranie a samotná kvalitná realizácia sú dôležitou súčasťou kolaudačného procesu. Ponuka nerezove zabradlie vyhovie požiadavkám všetkých zákazníkov, ponúkne inšpirácie, poradenstvo, profesionálne zameranie a odbornú realizáciu k Vašej spokojnosti. V ponuke nájdete množstvo riešení zábradlí, predovšetkým z kvalitnej oceľovej nereze, ktorá sa vyznačuje stabilitou, odolnosťou, elegantným dizajnom a vysokou funkčnosťou. Nerezové zábradlie je zároveň vhodným doplnkom moderných interiérov, dokonale oživí aj staršie priestory, exteriérom dodá nadčasový vzhľad.

moderné nerezové zábradlie

V poslednom období sa nerezové zábradlie kombinuje so sklenenými výplňami vyrobenými zo špeciálne upraveného tvrdeného skla, ktoré je nerozbitné, má primeranú hrúbku a je veľmi estetické. Spojenie kovu so sklom vytvorí výnimočnú kombináciu a jej využitie najčastejšie na balkónoch a terasách oživí nejednu staršiu fasádu.

nerezové zábradlie so sklenenou výplňou

Povrchová úprava skla je v ponuke priehľadná, matná, prípadne Vami zvolený motív, v kombinácii s doplnkami z dreva vytvorí samostatný architektonický prvok. Ponúkané nerezové zábradlie vyhovujú požiadavkám platných noriem, bezpečnostným kritériám a sú dokonalou oporou a podporou pre Vás na schodoch, vyvýšeninách, prípadne pri rôznych prechodoch. Nerezový stĺpik je ich základom, je vhodne radený zvisle alebo pozdĺžne, doplnený v niektorých modeloch oceľovými lankami, ktoré vytvárajú vkusný efekt. Ponúkané nerezové zábradlia spĺňajú ich základnú funkciu na ktorú sú určené – poskytujú ochranu, oporu, podporu a presne vymedzujú bezpečný priestor pre Vás. Ich uplatnenie je rozmanité, všimnete si ich takmer všade, ich dizajn je elegantný, ale nenápadný, zákazníci ich majú v obľube najmä pre ich kvalitu a ľahkú údržbu. Nerezové zábradlie pri minimálnej starostlivosti pôsobí dlhé roky ako nové.