Živý webový magazín s čerstvými správami, ktoré využijete doma, v práci, na cestách aj na dovolenke. Čítajte, dozvedajte sa nové veci a kráčajte s dobou.
Vrecká so zipsom na navliekanie korálikov
Vrecká so zipsom na navliekanie korálikov

Vrecká so zipsom na navliekanie korálikov

Viete, že existujú dokonca špeciálne obchody, ktoré sa zaoberajú predajom rôznych druhov korálikov? Tie môžu byť vyrobené z dreva, z plastu, z kovu, zo skla aj z kameňa, môžu mať rôznu farbu, tvar, veľkosť a hmotnosť, a môžu sa tiež využiť na celý rad aplikácií. Ak práve vy alebo vaši blízki uvažujete o hraní s korálkami, mali by ste si včas, ešte pred ich nákupom, zaobstarať dostatok sáčkov so zipsom. Budú sa vám hodiť na uskladnenie aj na prácu s korálkami. Vrecká sú transparentné, takže ich nemusíte popisovať, aby ste vedeli, čo je vo vnútri, a z vrecka sa vám samovoľne nevytratí ani jedna jediná korálka.

navliekanie korálikov

Korálkový záves – z korálok je možné zhotoviť krásny dverný záves, hodí sa napríklad do detskej izby alebo do pracovne, alebo môže oddeliť posedenie v obývačke od kuchynského kúta. Navliekanie korálikov je navyše veľmi zábavné a je to aj svojím spôsobom druh antistresu. Majte korálky pri navliekaní ale stále v zipsových vreckách, budete mať o ich počte prehľad a nemôže sa stať, že by sa niečo niekam zakotúľalo a stratilo.

farebné korálky

Náramky, náhrdelníky a náušnice – kúpiť náhrdelník alebo náramok vie každý, ale zhotoviť ho vlastnými rukami, to už je iná pesnička. Využite na to elastomér – pružné vlákno, ktoré je dostatočne pevné, aby náramok na ruke udržalo bez toho, aby sa pretrhol alebo vás škrtil. A vytvorené náušnice či náramky uložte do vrecka so zipsom, ktorý vám zostal po jednotlivých korálkoch.

Náramky pre mužov – aj muži radi nosia náramky alebo náhrdelníky, záleží na osobnom vkuse a tiež na odvahe vyjsť s náramkami na verejnosť. Nosiť náramky z korálikov nie je prejav zženštilosti, ba práve naopak, je to skôr dôkaz sebavedomia a schopnosti ísť životom vlastnou cestou. A pokiaľ majú muži pekné nohy, môžu nosiť aj náramok nad členkom, mimochodom, je mnoho žien, ktoré si rady prezerajú pekné mužské nohy aj chodidlá, pokiaľ sú súmerné a upravené, s hlbokou klenbou.